Region Štýrsko, Rakousko

Steiermark

Steiermark

Region Štýrsko v srdci Rakouska


Krásný rakouský region, který v sobě skrývá nádherné horské masivy, hluboké lesy a jezera. Hlavním městem tohoto regionu je město Graz, které je zároveň centrem jiho-východu Rakouska. Štýrsko je také známé svým vinařským umněním široko daleko.
DSC07431.JPG

Hory a nekonečné lesy


Není náhoda, že Alpy začínají právě ve Steiermarku a kde jinde začít s oběvováním krás vele-hor, než právě zde. Nejvyšší horou je zde ledovcové pohoří Dachstein s vrcholem Hoher Dachstein 2995 m.n.m. Za návštěvu určitě stojí také národní park Gesause.
 
10_ok.JPG

Tradice předávaná po generace


Nikde jinde se nesetkáte s tradicemi tak blízko, zde jsou tradice předávány po desetiletí z generace na generaci. V každé horské vesničce to dýchá živoucími tradicemi. Doporučujeme přijet do Štýrska v období adventu a jedinečné oslavy Krampuse (Mikuláše), ale každý z tradičních festivalů je zde unikátní. 
DSC07470.JPG

Kraj plný výborného jídla a vína


Štýrsko je celosvětově známé svou produkcí kvalitních jablek a dýní. A z těchto surovin zde naleznete vyrobené veškeré pochutiny od moštů po dýňový olej. Na jihovýchodě regionu je dlouhá léta pěstováno víno. Na těchto vinicích převládají především odrůdy bílých odrůd.
PC200027.JPG

Horské tůry a výlety na kole


Pro ty kdo preferuje aktivně strávenou dovolenou a volný čas je ideální navštívyt tento kraj. Ať už zvolíte rodinou vyjížďku na kole, nebo se vydáte na jednu z tisíců horských tůr. Pro spotovní nadšence je možné využít například rafting na horských řekách.
panorama mountain floor.jpg
značkové podlahy Mountain floor         MADE IN STEIERMARK, AUSTRIA            
contact Czech Republic :                                Stanislav Beránek, sales representative

T: 00420 607 253 803
E: admonter@email.cz
W: www.mountainfloor.cz
This is a webside for Czech and Slovakia Republic
Mountain floor is a registered brand name
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one